1. u.yavuzcan Uğur
  Siparişim 4 gün gibi kısa bir sürede ve düzgün bir kolide evimize getirildi. Ailecek ilk işimiz, merak ettiğimiz bu ürünün tadına bakarak kontrolünü yapmak oldu. Genel kanaatimiz daha önceleri tuz yemediğimiz yönünde oluştu. ve bundan sonra tuz yemeğe yani bu tuzu yemeğe karar verdik. PTTAVM ve ürün tanıtımı için vakit ayırıp ilgi gösteren Fehmi Yağlı Beye teşekkür ederim.

 2. Alparslan – 01.10.2015
  Kaliteli ve dengeli tuz tüketimi insan hayatı ve sağlığı açısından büyük öneme sahiptir. Bu bağlamda kalitesi ve lezzetiyle dünyanın en önde gelen tuzlarından biri olan Çorum Kaynak Tuzunu herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Sipariş verdikten kısa süre bir süre sonra gayet sağlam ambalajında, iki kat çuval içerisine konulmuş bir şekilde elime geçti. İlk tadımdan itibaren kalitesini ve farkını hissettiriyor. Rafine tuzlar bilindiği gibi yalnızca NaCI sembolüyle ifade edilen sodyum klorür bileşiğinden ibarettir. Oysa Çorum Kaynak Tuzu insan vücudu için gerekli 84 ayrı minerali birden bünyesinde bulundurur. Rafine tuzlar topaklanmayı önleyici bir kimyasal bileşik olan ancak insanlar için son derece patojen ve zehirli olan siyanür içerir. Çorum Kaynak Tuzu is hiç bir kimyasal işleme tabi tutulmamıştır. Kendi doğal beyaz rengindedir. Sağlığınız için kullanın, kullandırın. Üretimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 3. Ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Yanında hediye edilen sıvı tuzu beğendim. Kullanışlı ve pratik. Tuzların büyüklükleri ve şekilleri rafine tuzların ki gibi aynı ve tek tip değil. Bu da bu tuzun doğal olduğuna bi kanıttır. Kar gibi bembeyaz. Tuz tadı da oldukça yoğun. Artık kullandıkça faydalarını göreceğiz. Paketle beraber gelen, doğal tuzla ilgili bilgilendirme dosyası için de teşekkürler..
  Ersin YARAR

 4. Yemeklerimize kattığı lezzet bizleri ailecek tuzunuzun tiryakisi yaptı. Teşekkürler.

 5. Doğal kaynaktan, doğal şartlarla elde edilen doğal tuzu beğenerek kullanıyoruz. Siz dostlarımıza da sağlıklı yaşam kalitenizi yükseltmek için Memlaha tuzlarını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Allahımın yaratıp doğada kullarının hizmetine sunduğu gibi hiçbir kimyasal muamele uygulaması yapılmadan en tabi şekilde bu hizmeti insanımızın kullanımına sunan kerdeşlerime de teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.

 6. Daha önce rahmetli anneannemin felç olan kayınvalidesini memlaha tuzu erittiği suyla banyo aldırarak iyileştirdiğini paylaşmıştım… biz neyin kıymetini bildik te memlaha tuznun kıymetini bilip değerlendireceğiz.

 7. BİR SAĞLIKÇI OLARAK 3 YILDIR SÜREKLİ SİPARİŞ VERİP KULLANIYORUM. İŞ YERİMDEKİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARIM ÖNCELERİ TUZ TUZDUR NE FARI OLACAK DEYİP ÖNEMSEMEDİLER . ŞİMDİ SİPARİŞ VERİRKEN BİZE DE HABER VERİR MİSİN DİYORLAR. İKİ AY DA BİR BİLENDIRDA ÖĞÜTÜP SAĞLIKLA VE GÜVENLE KULLANIYORUM.VÜCUDUMUZ İÇİN GEREKLİ OLAN MİNERALLERİN TAMAMINI İHTİVA EDİYOR. BEN DOĞAL TUZU TERCİH EDİYORUM VE TÜM TUZ TÜKETİCİLERİNE DE TAVSİYE EDİYORUM.
  yakupekerr@hotmail.com

 8. 5 kg.luk ambalajda 2,5 sene içinde 30 TL den 50 TL ye yaklaşık %66 oranında fahiş bir artış olmasına rağmen kullandığımız tuzdan son derece memnunuz. Teşekkür ederiz.

 9. Haluk Bey yorum ekleme çağrımıza cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum ancak 5 Kğ lık ambalajımızda ki tuzumuzun hiçbir zaman 50 TL olmadı. Bir yanlışlık var aydınlatırsanız seviniriz. Selam ve saygılarımızla

 10. Tuzun “ZEMZEM”i.
  Tedavi edici özelliğinin yanısıra, koruyucu hekimliğin en önemli yardımcılarından ve şifadan başka hiçbir etkisi olmayan tam fıtri bir tuzun tüketicisi olacaksınız. Ve size bu değeri kazandırdığı için de Fehmi Bey’i hayırla yâd edeceksiniz…

 11. Marketten satın aldığım tuzu az da olsa yemeklerimde kullandığım zaman tansiyon problemi yaşıyor ilaç kullanmak
  zorunda kalıyorum. Ne zaman ki az da olsa Bu tuzu yemeklerimde kullanıyorum; tansiyon problemi yaşamıyor, ilaç
  alma gereği duymuyorum. Bu tuzun sağlığa faydalı olduğunu bire bir yaşıyorum. Ayşe ALATLI/İskilip

 12. sağlıklı tuz araştırırken prf.ibrahim SARAÇOĞLU hocamın sayesinde aradığım tuzu buldum kullandım ve çok memnunum

 13. Bu sağlıklı tuzla tanışmama sebep olan prof.dr İBRAHİM SARAÇOĞLU hocama çok teşekkürler