Menu
Your Cart

Doğan Güvenlik Blog RSS Beslemesi

15 Tem Tuzumuz ÇRT Kanalı tarafından haber yapıldı.
admin 78 1615
Tuzumuz ÇRT Kanalı tarafından haber yapıldı.“Prof.Dr. Saraçoğlu Çorum Tuzunu ÖneriyorLeblebi ile ün yapan Çorum şu sıralarda tuzu ile Türkiye’ye adını duyuruyor.Bitkisel olarak önleyici ve koruyucu tedavi yöntemleri ile dikkat çeken Prof.Dr. İbrahim ..
15 Tem Tuzumuz ÇRT Kanalı tarafından haber yapıldı. Copy
admin 0 58
Uğur YAVUZCAN- 02.05.2015 Biz önceleri tuz yememişiz. 20 OCAK 2016 TARİHİNDE, SAAT 07:27u.yavuzcan UğurSiparişim 4 gün gibi kısa bir sürede ve düzgün bir kolide evimize getirildi. Ailecek ilk işimiz, merak ettiğimiz bu ürünün tadına bakarak kontrolün..
15 Tem Prof. Osman Müftüoğlu’da Çorum Tuzuna dikkat çekti.
admin 59 15882
Tuzun insan sağlığı açısından ne denli önemli olduğu gün geçtikçe insanlar tarafından fark edilmektedir.  Yıllardır tuzun mutfaklarda az tüketilmesinden dolayı doğallığı veya rafine olması hususunda hiç kimsenin dikkatini çekmez iken son on yıldır in..
15 Tem Tuz olmadan Hayat olmaz.!
admin 5 1536
http://www.kanalben.com/haber/481757/tuz-da-temize-cikti.html“ABD’li araştırmacıya göre, vücutta tuz azlığının oluşması, hücrelerde , organlarda genel bir şekilde dehidratasyona neden ololuyor.Doğal hidratasyonu bozulmuş olan hücreler normal fonksiyo..
15 Tem Endüstrinin kullandığı sofra tuzunu insan vücudu kullanamıyor
admin 39 1646
İç hastalıkları ve kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, sağlıklı hayat için doğal beslenmenin önemli olduğunu belirterek, “Bildiğimiz sofra tuzu endüstri için üretilmiştir. Fabrikalarda her türlü endüstride bunu kullanıyoruz. Endüstrinin kulla..
15 Tem Çorum Tuzu: Memlaha Kaynak Tuz.
admin 16 1864
İnsan sağlığı için son derece önem arz eden Ülkemizin kıymetlerinden olan bu tuzu satın alıp kullanan Siz Değerli Müşterilerimizin görüş ve yorumlarını; Bu tuzun üretiminin sürdürülebilir hale gelmesinde ve diğer insanlarımızın sağlığına katkı sağlay..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)